Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr”Brigada VIII” Nr.2, Kati 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 4 2246730
  • Mobile:

Savatours

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Sava Tours, eshte Agjensi Turistike nga me prestigjozet ne Shqiperi e cila merret me organizim udhetimesh individuale ose ne grupe per shtetas shqiptar dhe te huaj brenda dhe jashte vendit si dhe me promovimin e turizimit ne Shqiperi dhe jashte saj. Pushime ideale me Savatours. Paketa All Inclusive per plazh ne rezortet me te mira.