Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Vore, Tirane, Albania

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 69 20 38 406

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania u krijua në vitin 2004 në Tiranë, dhe që nga ajo kohë ofron shërbimin e prodhimit të reklamave si edhe printimeve indoor & outdoor nga më cilësoret në treg. Ne jemi mbështetur gjithmonë në teknologjinë moderne dhe në përzgjedhjen e kujdesshme të burimeve njerëzore si një aset i domosdoshëm për suksesin tonë.


Anëtar i

Jonida Pali