Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Europian trade Center, Bulevardi "Bajram Curri"

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:

Europian Trade Center, Bulevardi "Bajram Curri"

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Safe Security Albania është pjesë e kompanive të "Concord Investment Group"e cila merret me manaxhimin dhe administriminin e qendrave tregtare  Galeria ETC, Concord Center , Kristal Center dhe objekteve të tjera të biznesit dhe ato rezidenciale si Europian Trade Center, San Pietro, Fior di Bosco etj