Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


R&T sh.p.k.

Përshkrimi i kompanisë

R&T sh.p.k. e ka nisur aktivitetin në vitin 1995 dhe është përfshirë gjerësisht në Punë Civile/Shërbime Inxhinerike, Telekomunikacion, Energji, Shpërndarje, Transport, Shërbime Manaxhimi, Zhvillim Infrastrukture, Konsulencë Biznesi, Furnizim dhe Instalim Pajsje për një gamë të gjerë klientësh vendas dhe ndërkombëtarë. R&T sh.p.k. eshte vleresuar dhe punon sipas standardeve ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, ISO 27001:2005, BS OHSAS 18001:2007, ELOT EN EN ISO 39001:2012, ISO 50001:2011 dhe PAS 99:2012.

Çertifikime

ISO 9001:2000
ISO 14001:2004
ISO 27001:2005
BS OHSAS 18001:2007
ELOT EN EN ISO 39001:2012
ISO 50001:2011 dhe PAS 99:2012.