Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Royal York Property Management eshte nje kompani prestigjoze kanadeze per menaxhimin e pronave me qera , e cila ka nisur aktivitetin ne 2010 dhe eshte e bazuar ne Toronto, Ontario. RYPM po kerkon te zgjerohet ne te gjithe boten dhe jo vetem ne Kandane Jugore. Kjo kompani ka nje pervoje te gjere ne menaxhimin e pronave per qira duke ofruar nje sere sherbimesh per qiramarresit dhe pronaret e shtepise per te ofruar nje levizje sa me te thjeshte tek shtepia, apartamenti apo cdo lloj prone qe eshte ne menaxhimin e Royal York Property Management.