Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Re/Max Advantage

Biznes, Marketing dhe Tregti

Përshkrimi i kompanisë

Re/Max Advantage Advantage, pjesë e Kompanisë më të madhe në botë të shitjes së pasurive të patundshme.

Punët aktive nga Re/Max Advantage

Tirane, Shqipëri 21-08-2020 edhe 10 ditë