Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2013


INFORMACIONE KONTAKTI

Tirana, Qender

Tirane, Shqipëri

Tel: 682034340

Mobile: 682034340


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

RE/MAX Golden
UNITE, GROW, WIN!


RE/MAX Golden, Agjenci Ndërmjetësimi Pronash të Paluajtshme, me seli në adresën: Rr.”Sami Frasheri” ish Bllok, perballe piceri "Juvenilja" ,Tiranë, Albania
Real Estate Agency that offers services in residencial and commercial properties. We are here to share our expertise - and to offer you the best advice possible. After all, we're talking about your home. Buy, Rent, Sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, Office and Stores properties in Tirana and other cities of Albania. You will find everyone at RE/MAX Golden professional and ready to offer you simple and straight forward advice.
Our technology and sales tools are of the highest calibre.


You will get, a truly local focus with the passion and experience of agents in your area, combined with the benefits of our widespread connections.

Email. [email protected]

We're the experts - and we're at your service.


Fotografi


Anëtar i

NAREA
REMAX LLC

Produkte dhe Shërbime

Ndermjetesim pronash, shitje-blerje dhe qira, marketing dhe menaxhim, karriere