Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2006


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Prosound shpk, themeluar ne vitin 2006 eshte kompania lider ne fushen e sherbimeve Audio-Vizuale ne Shqiperi. Me nje staf te kualifikuar prej me shume se 40 personash dhe me teknologjine me te fundit te pajisjeve, ofrojme sherbim profesional per cdo lloj eventi: Koncerte, Live Band & Dj, Konferenca, Kulturore, Promocione, Dasma, Festa Private Sportive etj