Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

PRIMERA GROUP është një realitet i ri ku konsumatori mund të krijojë dhe realizojë idetë e tij, duke sjellë artin, bukurinë, mirëqenien dhe cilësinë e vërtetë në shtëpinë e tij me çmime të ulëta.

Punët aktive nga PRIMERA GROUP

Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 15 ditë
Tirane, Shqipëri 12-08-2024 edhe 18 ditë