Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

6
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 42 378 022
  • Mobile:

Poliklinika Dermolife

Scan me
Tirane, Shqipëri Shërbimet Shëndetësore

Përshkrimi i kompanisë

Klinika dermo-estetike Dermo Life, ka filluar aktivitetin e saj më 5 dhjetor 2002, e krijuar nga mjekja dermo-estetike Lida Hoxha, duke thyer kështu edhe shumë tabu në një vend me mendësi maskiliste, ku ishte krijuar ideja se punët e mëdha në Shqipëri, bëhen vetëm nga burrat. Kjo klinikë është pionierja e parë e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estetikën bashkëkohore dhe atë perëndimore . Që në start kjo klinikë ka qenë e profilizuar drejt trajtimeve dhe aparaturave të fjalës së fundit të shkencës. Në klinikë pacientët mund të gjejnë gamën e plotë të shërbimeve estetike si: trajtimet anti moshë me botoks, acid ialuronik, filler, lazer Fraxel, mesoterapi, injektim plazme, biostimulim, peeling kimikë, maska dhe masazhe profesionale me produkte anti rrudhë dhe shumë efikase. Trajtimet e tjera janë ato anti akne, kundër njollave, kundër strijave, depilime permanente me lazer, trajtime anti celulit, trajtime kundër rënies së flokëve, për mbipeshën, heqje tatuazhesh, rritje e vëllimit të buzëve dhe mollëzave me produkte të çertifikuara në vendet e BE-së. Në gjithë këto vite eksperiencë, Klinika ka marrë gjithë ekspertizën më të mirë perëndimore për të ecur në të njëjtin hap me to.

Punët aktive nga Poliklinika Dermolife

Infermiere Poliklinika Dermolife

Infermier
Tirane, Shqipëri 15-08-2022 edhe 4 ditë
Tirane, Shqipëri 27-08-2022 edhe 16 ditë

Mjeke Laborante Poliklinika Dermolife

Mjek i specializuar
Tirane, Shqipëri 27-08-2022 edhe 16 ditë
Tirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 19 ditë

Arketare Poliklinika Dermolife

Arkëtar kase
Tirane, Shqipëri 30-08-2022 edhe 19 ditë