Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

11
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, km.1, Rruga Pavarësia, Pallati 2 - NK, kati 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

New King House Restorant

Scan me
Tirane, Shqipëri Ushqim dhe Mikpritje

Përshkrimi i kompanisë

New King House Restorant

Punët aktive nga New King House Restorant

Motorista New King House Restorant

Tjetër
Tirane, Shqipëri 27-09-2021 edhe 5 ditë

Kuzhinier/e New King House Restorant

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 27-09-2021 edhe 5 ditë

Ndihmës Kuzhinier/e New King House Restorant

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 27-09-2021 edhe 5 ditë

Banakiere pa eksperience pune New King House Restorant

Banakier
Tirane, Shqipëri 27-09-2021 edhe 5 ditë

Kamariere për bar dhe restorant New King House Restorant

Kamarier
Tirane, Shqipëri 27-09-2021 edhe 5 ditë

Motorista New King House Restorant

Tjetër
Tirane, Shqipëri 07-10-2021 edhe 15 ditë

Kamariere për bar dhe restorant New King House Restorant

Kamarier
Tirane, Shqipëri 07-10-2021 edhe 15 ditë

Kuzhinier/e New King House Restorant

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 07-10-2021 edhe 15 ditë

Ndihmës Picier New King House Restorant

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 08-10-2021 edhe 16 ditë

Ndihmës Picier New King House Restorant

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 07-10-2021 edhe 15 ditë

Ndihmës Kuzhinier/e New King House Restorant

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 07-10-2021 edhe 15 ditë