Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Pasticeri “Mon Amour” I ka fillesat e saj ne vitin 2007, me dyqanin e pare “Mon Amour” ne qender te Tiranes, tek rruga e Barrikadave, ku shume shpejt u dallua per embelsirat artizanale te prodhuara nga familja Sila, qe krijoi kete biznes pas nje eksperience shume vjecare ne Greqi. Shpejt, dy brezat e kesaj familje rinovohen dhe zhvillohen akoma me shume duke hapur pasticerine e dyte “Mon Amour” ne nje zone te njohur te Tiranes, tek rruga e Elbasanit. Ne ambjente moderne dhe me nje game te gjere produktesh, duke i qendruar besnike traditave te tyre per sa i perket freskise, zgjedhjes te cilesise me te larte te lendes te pare, perkushtimit dhe respektit ndaj klientit. Sot emri “Mon Amour” gezon vlerat ne llojin e saj ne Tirane dhe jo vetem.