Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2009
Themeluar


Magniflex Albania

Biznes, Ndërtim www.magniflex.al

Përshkrimi i kompanisë

Magniflex është kompania më e madhe në sektorin e prodhimit të dyshekëve. Historia e kësaj ndërmarrje i ka fillesat e saj në një laborator të vogël në Prato, ku Giuliano Magni kishte filluar të prodhonte dyshekët e parë, i nxitur nga pasioni për të arritur nivelin më të lartë cilësor sëbashku me kujdesin për detajet. Një qëndrim ky që edhe në ditët e sotme, pas më shumë se 50 vitesh, Magniflex vazhdon ta ruajë me kujdes si një cilësi të çmuar. Endërra e Giuliano Magni-t është kthyer në realitet.

Produkte dhe Shërbime

Dysheke, jasteke dhe krevati

Punët aktive nga Magniflex Albania