Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

5

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Madcom është themeluar në tetor të vitit 2021 nga një skuader profesionistësh me eksperiencë të gjatë e të suksesshme në fushen e shërbimeve fix’e.

MISIONI I MADCOM

Misioni ynë është të jemi marka e preferuar e shërbimeve tona në çdo segment të tregut. Ne duam të tejkalojmë nevojat dhe pritshmëritë e të gjithë klientëve tanë duke ofruar shërbime të besueshme dhe mbështetje në cdo kohe për klientët. Kjo do të thotë gjithashtu se ne duam të ofrojmë lidhje me cilësi të lartë dhe shkallë të plotë të zgjidhjeve të internetit për të gjithë  klientët tanë duke përfshirë teknologji të ndjeshme dhe me kosto efektive.

VIZIONI I MADCOM

Madcom synon të ofrojë shërbime me brez të gjerë me cilësi të lartë në Shqipëri dhe të jetë një shembull i ndritshëm i një rrjeti kërkimor dhe edukimi në të gjithë vendin. Madcom synon të jetë një partner i besueshëm për ata që u shërbejmë, dhe autoritet i besuar në iniciativat e shërbimeve me brez të gjerë. Madcom përpiqet t’u sigurojë abonentëve tanë gjerësinë e brezit, veçoritë dhe zgjidhjet e nevojshme për të përmbushur qëllimet e tyre dhe për t’i shërbyer komuniteteve të tyre.