Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2002


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr.Kemishtaj,Nd.172,Bishqethem, Kolonje,Lushnje,Albania

Lushnje, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0672060901

Rr.Kavajes, Kompleksi Square 21

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0672060901


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

LLAZO është një ndërmarrje private familjare themeluar në vitin 2002, e cila operon në shërbim të gjithë zinxhirit ne sektorit të ndërtimit, në përmbushje te gjithe nevojave të klientit. Ne operojmë sipas një model biznesi të integruar që përfshin gamën e plotë të shërbimeve si studim, projektim, prodhim, ndertim, investimit, operim dhe mirembajte, duke ofruar zgjidhje për kompanite publike dhe private.


Objekti aktivitetit: Prodhim dhe furnizim betone, Studim/Projektim & Ndërtim, Investim dhe Zhvillim prone.Produkte dhe Shërbime

Rikonstruksion dhe ndërtim objekte civile, turistike dhe industriale. Punime nëntokësore, ura dhe vepra arti. Ndërtim rruge, autostrada, ujësjellësa, sisteme hidraulike, bonifikimi dhe mbrojtje lumore. Ndërtim impiante për prodhimin e energjisë elektrike, nënstacione dhe kabina të tensionit të mesëm. Punime të inxhinierisë së mjedisit.

Çertifikime

Çertifikim nga TUV Austria: ISO 9001:2008; ISO 14001:2004; ISO 18001:2007; PASS 99:2012; ; SA 8000:2014; ISO 50001:2011; ISO 27001:201 etj.

Video


Punët aktive nga LLAZO