Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

OJF


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ne jemi një organizatë jo qeveritare (OJQ) ndërkombëtare humanitare e themeluar ne Birmingham, Angli ne 1984 nga një grup studentesh, e cila ka për qëllim të lehtësojë vuajtjet e njerëzve më të varfër në botë. Aktualisht Islamic Relief operon në më shumë se 40 vende të botës dhe për 30 vite me rradhe është duke luftuar varferinë dhe padrejtësitë. Vizioni ynë Të frymëzuar nga besimi ynë Islam dhe të udhëhequr nga vlerat tona, ne synojmë një botë më të dashur, ku komunitetet janë forcuar, detyrimet sociale janë përmbushur dhe njerëzit të bashkuar reagojnë ndaj dhimbjes së të tjerëve.