Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania "INTERCOM"  SHPK eshte Distributori  Lider  dhe i vetem  i telefonise celulare per One Albania prej krijimit te saj, tashme prej 23 vitesh. 

Kompania "INTERCOM"-ofron hapesira mundesi punesimi Full Time  dhe Part Time.

Kompania ofron  edhe mundesi per te punuar si Promotore .Oret  perzgjidhen ne varesi  te  fluksit te njerezve(Kjo mundesi eshte shume e mire per studentet edhe  per tu  dypunesuar)

Kompania "INTERCOM" kerkon Perfaqesues Shitjesh (Operator)   ne te gjithe zonat  Tiranes,  ku ka dyqanet e saj  si  edhe ne zonen e Kamzes.

Kompania "INTERCOM" kerkon Perfaqesues Shitjesh dhe Promotore  ne qytetin e Vlores, Korces , Kavajes , Himares etj .

Pagesa dhe kushte shume te mira.

Te interesuarit sa me siper, ju lutem, dergoni CV-tuaj tek: [email protected]