Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tirane - Durres Prane City Park

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 697071324


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Importi, eksporti, tregtia me shumice dhe pakice e mallrave, materialeve dhe paisjeve, ne te gjithe format e saj per sa i perket blerjes dhe shitjes, instalimit, mirembajtjes, dhe riparimit te paisjeve mekanike, hidraulike, sistemeve te ngrohje-ftohjes etj.