Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria ka si objekt të veprimtarisë së saj: Punime te ndryshme hekuri, prerje, perpunime, zinkime, saldime te seksioneve te çelikut dhe llamarinave prej celiku ne forma dhe dimensione te ndryshme. Pergatitje dhe montime te konstruksioneve metalike. Tregtim me shumice dhe pakice, te materialeve te çelikut, mallrave dhe materialeve te ndryshme, aksesore, te profileve dhe seksioneve te ndryshme metalike, tuba, llamarine, materiale inoksi, dyer e dritare metalike, etj


Punët aktive nga I.D.L Construction

Saldator/Ndihmes Saldator I.D.L Construction

Saldator
Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë