Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

Hotel Opera

Scan me
Tirane, Shqipëri Ushqim dhe Mikpritje https://hotel-opera-tirana.business.site/

Përshkrimi i kompanisë

The elegant Hotel Opera is set in Tirana and features an on-site restaurant and free WiFi available throughout the property. The hotel is just steps away from Skenderberg Square and from the the National Museum and the National Theatre of Opera and Ballet.

Each room at this hotel is air conditioned and has a flat-screen TV. Some rooms include a seating area where you can relax. Rooms are equipped with a private bathroom and a shower. For your comfort, you will find slippers and free toiletries.

There is a 24-hour front desk at the property. Opera Hotel also offers a meeting and conference room with state-of-the-art equipment.

Just steps away you'll find the Tirana Municipal Hall, the Ministries Square and business centers. The nearest airport is Tirana International Airport, 12.9 km from Hotel Opera.

This is our guests' favorite part of Tirana, according to independent reviews.

This property also has one of the top-rated locations in Tirana! Guests are happier about it compared to other properties in the area.

Fotografi