Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0

Sektori:

PrivatMë skano:

Përshkrimi i kompanisë

Hotel Nais Beach është vazhdimësia e një tradite familjare që në ditët e sotme është e njohur siHotel Nais. Misioni ynë është të kujdesemi për klientët tanë dhe krijimi i një vendi të rehatshëm dhe mikëpritës

E pozicionuar në zemër të Durrësit, disa hapa nga shëtitorja e famshme Taulantia,Hotel Nais Beach është i poziciouar në një zonë të qetë pak hapa larg nga zonat arkeologjike dhe historike të qytetit.

Arkitektura jonë bashkëkohore e kombinuar me komoditetin e dhomave tona të bollshme dhe pamjet mahnitëse të detit bëjnë vendin e përsosur për klientët të shijojnë ditët me diell dhe motin e ngrohtë.