Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


H&K @ VALA MAR Residences

Përshkrimi i kompanisë

Vala Mar Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit. Me një shtrirje prej 10 km në bregdetin e Adriatikut, Gjiri i Lalzit ofron një ndër plazhet më të bukura të rivierës së Adriatikut. Vala Mar Residences ndërthur eksperiencën, profesionalizmin dhe metodologjinë e përparuar, në interes të banorëve të ardhshëm, komunitetit lokal dhe turizmit në Shqipëri. Kompleksi ofron një shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh për të garantuar një qëndrim të këndshëm. Vala Mar Residences investohet nga Grupi Balfin,grupi më i madh investues në Shqipëri, dhe ndërtohet nga ManeTCI, kompania lider në investim, tregtim dhe ndërtim në tregun e pasurive të paluajtshme. https://valamarresidences.al/al/?fbclid=IwAR29gV8r2Bgl6TVQ3o1C8lfAS5qeSITPF9YxGfhMoZPhUSJX-SLcDHU3z5Q