Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2012


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Harmonia Hotels Group is the newest and most ambitious hospitality initiative in Albania. It actually includes Harmonia AS Hotel & Resort and Harmonia Ibiza Hotel in the Durres Bay in Albania. This entrepreneurship took its idea by the initiative of the establishing partners who are among the most active contributors of the tourism development in Albania especially in the last decade. Harmonia Hotels Group desire is to finally crate in Albania an experience that would promote the true values of Harmonia Hotels Group country.

Providing personalized services and genuine Albanian hospitality is Harmonia Hotels Group mission and goal. Harmonia Hotels Group strive every day to improve the quality of what they deliver. From fresh food to crisp linen, from personal touch to each service to clean environment and respect for the surroundings Harmonia Hotels Group have included the right procedures to address all issues and ensure maximum guest satisfaction. They would like to invite everyone to taste their sense of community and serviceability. Harmonia Hotels Group is a brand of hospitality!


Fotografi


Anëtar i

ATA

Produkte dhe Shërbime

Hoteli Turizem