Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Sami Frasheri, Nd. 8, H.11

Tirane, Shqipëri

Tel: 0035544309515

Mobile: 00355696057977


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Our company goals are to provide our clients with accurate information, to analyse our findings using the most appropriate scientific methods and to provide practical justifiable management solutions that enable our clients to meet both their own objectives and their legal obligations. This goal is achieved by dedicating an appropriate team with the required expertise and experience for each project. On each project the same staff work in both field and office to ensure consistency and quality within projects. GR ALBANIA purpose is to positively impact lives, transform communities and make the world a better place. Throughout our industry, we have built a solid reputation for delivering high-quality, responsive services to our clients, business partners, and fellow employees. Our deep commitment to quality is a central focus of our operating philosophy. It is how we achieve client service and operational excellence that exceeds expectations.

Produkte dhe Shërbime

Environment, Oil+Gas, Design+Planning, Architecture, Energy, Laboratory, Public Consultation

Çertifikime

TUV Austria