Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Favina

Ndërtim, Pasuri e Patundshme dhe Strehim, Biznes, Burimet Natyrore / Mjedisore www.favina.al

Përshkrimi i kompanisë

Favina Company Ltd. is a Construction Company (as a main activity) and also involved in Hydropower field. We are located in Korce town, South-Eastern part of Albania. The company is created by two brothers, Mr.Viktor Qylafi the Chief Executive Officer and Mr.Adnan Qylafi Director of Development. Favina Company was officially created in 03.04.1995, but its activity started earlier since 1990, trading with our neighbor countries like Greece, Macedonia Bulgaria, Hungary and Italy. In 1995 Favina Company owned the Quarry in Lumalas for the production of the solid materials (inert). Favina Company Ltd. is a leader in the construction field in our area, with the production of granulated stones, concrete line, building apartments and Hydro-power stations investments. Now the company is getting stronger by adding a number of 200 employees.

Punët aktive nga Favina