Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EWIS Company operon ne fushen e Elektronikes ne sektoret per :
Telekomunikacion,Alarme dhe Sinjalizim,Navigimi Detar,Zgjidhje per Hotelerine,Telematika


Fotografi


Anëtar i

Besnik Copa

Produkte dhe Shërbime

Produkte dhe sherbime per : Radio VHF-UHF-GSM Navigacion Detar Radar-Chert-Sounder Alarme Sinjalizim Monitorim CCTV Akses kontroll Telematik Elektronike ne Hotele

Çertifikime

ISO9001
ISO27001
ISO14001
PAS