Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Ibrahim Rugova, Nd.40, H.2, Ap.3, 1019,
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

EVAPIFY

Scan me
Tirane, Shqipëri Marketing dhe Tregti www.evapify.com

Përshkrimi i kompanisë

Importimi dhe tregtimi me shumice dhe/ose pakice i cigareve elektronike.