Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EUROSTEP COMMERCE eshte kompani nderkombetare me zyra qendrore ne Itali qe ofron sherbime e-commerce per brande te mirenjohura mbarekombetare. Eurostep mbeshtet dhe suporton kompanite ne strategjite e tyre online ne fazen analitike duke bere analizimin e projektit e-commerce deri ne konsulencze per strategjine digjitale, me zgjidhje te plota per burime te jashtme mbi shitjen duke punuar me pasion per te evidentuar kerkesa e marketingut digital.