Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

2010


INFORMACIONE KONTAKTI

Kullat Binjake, Blvd .Deshmoret e Kombit, Kulla 2

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355692090345


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EuroCredit shpk eshte nje institucion financiar jo banke, qe operon ne fushen e sherbimeve financiare per individe dhe subjekte juridike duke siguruar akses te shpejte, profesional dhe me integritet ne financime ne formen e kredidhenies si dhe ate te faktoringut.

 


Produkte dhe Shërbime

EuroCredit shpk ofron produkte per nje spekter te gjere individesh dhe biznesesh, duke perfshire kredi konsumatore me dhe pa kolateral per individe, kredi per blerje, ndertim, rikonstruksion pasurish te patundshme, financim per blerje mjetesh motorrike, kredi per pushime, blerje pajisjesh, dhe cdo lloj qellimi apo projekti qe qendron ne perputhje me misionin dhe politikat e krediodhenies se institucionit. Me nje game te gjere produktesh per bizneset EuroCredit shpk finacon projekte biznesi , financime faturash ne forme faktoringu, financon blerje asetesh apo kapital te nevojshem per zgjerim per bizneset e vogla dhe te mesme. Me nje ekspertize te konsoliduar ne trajtimin e sherbimit te faktoringut , por edhe ate te kredidhenies se bizneseve, EuroCredit synon te behet shume shpejt pike referimi per zgjidhje optimale, te shpejte, profesionale dhe shume transparente per bizneset e cdo sektori.

Punët aktive nga EuroCredit shpk

Oficer Kredie EuroCredit shpk

Analist Kredie
Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë
Burrel, Shqipëri 09-07-2024 edhe 26 ditë
Vlore, Shqipëri 10-07-2024 edhe 27 ditë