Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2014


INFORMACIONE KONTAKTI

Blloku

Tirane, Shqipëri

Tel: +442071937573

Mobile: +355696859307


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EUMirror is an international group producing and distributing acrylic mirrors. EUMirror has in Albania since 2014 an office providing administrative and commercial services to the group. We want to employ smart people with a great level of positive energy, strong motivation and high personal values. We strongly like people with excellent education experience and perfect English.


Produkte dhe Shërbime

European Acrylic Mirrors Producers