Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2014


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. e Elbasanit, prane Gredins Bank

Tirane, Shqipëri

Tel: 042377733

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Educational Centre Albania is an International Company with its presence in seven countries. The company is specialized in distributing international well known publishers and other educational services in Albania.

Anëtar i

Educational Centre Chain of International Bookshops

Produkte dhe Shërbime

Distributimi materialeve didkatike, akademike, dhe sherbime suport ne fushen e Edukimit

Punët aktive nga Educational Centre Albania

Shofer Educational Centre Albania

Shofer
Tirane, Shqipëri 02-08-2024 edhe 18 ditë

Magazinier Educational Centre Albania

Magazinier
Tirane, Shqipëri 02-08-2024 edhe 18 ditë