Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

“Edil Project Company” , themeluar ne vitin 2015 , me qender qytetin e Shengjin ,Lezhe , Shqiperi cel dyert per projektin me te ri . Te specializuar dhe me eksperience ne fushen e ndertimit te qendrave te banimit , te biznesit , hotelerise e turizmit . Vjen ne eksperiencen e disatë ne kete qytet . Nder to permenden nje sërë kompleksesh te tjera ne kete qytet te cilat jane : Dardania” dhe “Twin towers Hotel” e disa objekte te tjera me rreth 60.000 m2 te ndertuara me sukses te plote ne kete qytet (Shengjin,Lezhe) . “Edil Project” eshte gjithashtu ne partneritet te ngushte me “Colosseo group” e cila operon gjithashtu ne fushen e hotelerise e turizmit ne lokacionet me kryesore te qytetit te Tiranes e Shkodres. “Colosseo group” , vec hotelerise eshte e angazhuar me seriozitet dhe sukses gjithashtu dhe ne fushen e qendrave te banimit ne qytetin e Tiranes e ne qytetin e Shkodres . Projekti me i fundit e i vecante i “Edil Project Company” eshte kompleksi “Holiday Resort” , i pozicionuar ne Kune , Shengjin , Lezhe . Resorti me i ri , vetem 70m nga bregu i detit Adriatik , eshte nje ambient relaksi dhe perfekt per te pasur apartamentin e endrave , gjithashtu shtepine e pushimit e cila eshte e pozicionuar mes pishave e e privilegjuar nga tingujt e detit dhe freskise se gjelberimit te pafundem .

Punët aktive nga Edil Project shpk

Juriste Edil Project shpk

Jurist
Tirane, Shqipëri 27-03-2024 edhe 28 ditë