Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Ismail Qemali, nr 32

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0674044449


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

MyTicket, e themeluar në 2016, është platformë për administrimin dhe shitjen e biletave të eventeve të shumëllojshme si: shfaqje teatri dhe kinemaje, estradë dhe show artistike, koncerte dhe festivale muzikore por jo vetem, muze dhe ekspozita, evente korporative, udhëtime dhe paketa turistike etj. Misioni ynë është t'ju sigurojmë të gjitha lehtësirat e mundshme në procesin e blerjes së biletave elektronike për evente të ndryshme të reklamuara në faqen tonë. Dëshirojmë që shërbimi ynë të jetë gjithmonë në nivelin më të lartë.