Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

5
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Ismail Qemali,Ish Blloku, Pallati Abissnet, Kati 0
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Domus Estate Services

Scan me
Tirane, Shqipëri Pasuri e Patundshme dhe Strehim

Përshkrimi i kompanisë

Des Real Estate eshte rrjeti Ballkanik i pasurive te patundshme ne 4 shtete: Shqiperi- Kosove- Maqedoni- Mali i Zi. Kompania Des sh.p.k e bazuar ne Tirane eshte sistem franchise, bokerat qe blejne licencen jane duke u vendosur ne Tirane dhe ne qyete te tjera te Shqiperise e te vendeve te tjera.

Punët aktive nga Domus Estate Services

Editor/e Domus Estate Services

Gjuhëtar
Tirane, Shqipëri 20-09-2021 edhe 4 ditë
Lushnje, Shqipëri 11-10-2021 edhe 25 ditë

Agjent/e Pronash ne Fier Domus Estate Services

Tjeter
Fier , Shqipëri 11-10-2021 edhe 25 ditë

Agjent/e Pronash ne Tirane Domus Estate Services

Tjeter
Tirane, Shqipëri 11-10-2021 edhe 25 ditë

Agjent/e Pronash ne Lushnje Domus Estate Services

Tjeter
Lushnje, Shqipëri 16-10-2021 edhe 30 ditë