Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1994
Themeluar


DIAMANT

Durres, Shqipëri Transport www.diamant.com.al

Përshkrimi i kompanisë

Diamant Logistics eshte nje prej kompanive logjitsike lider ne Shqiperi e themeluar ne vitin 1994 ne Durres. Kompania zoteron nje terminal logjistik prej 50.000 m2 vetem 7 km nga porti I Durresit, nga te cilat rreth 11.000 m2 jane magazina te mbyllyra, perfshire zone doganore. Diamant ofron sherbime transporti nderkombetare e kombetare, magazinim afatshkurter e afatgjate, sherbime doganore perfshire magazine doganore, transport te peshave te renda dhe jashte dimensioneve, ngarkim shkarkim e spedicion. Fale experiences dhe korrektesise ne sherbime, kompania sot gezon nje reputacion nderkombetare ne sherbimet e saj; gje e cila reflektohet nga shume kliente te rendesishem, pjesmarrje ne projekte dhe certifikime.

Fotografi

Anëtar i

FIATA

Produkte dhe Shërbime

Transport Nderkombetare mallrash, Magazinim, Agjenci Doganore, Spedicion dhe Projekte