Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Aktiviteti kryesor i kompanisë është përqëndruar në prodhimet dhe shërbimet në fushën e Teknologjisë së Informacionit. E themeluar në vitin 1998, kompania ka provuar një rritje konstante dhe gradualisht është duke u përpjekur të hapet drejt burimeve të reja globale. Duke e mbështetur zhvillimin e tyre tek stafi i talentuar, tek cilësia e lartë dhe menaxhimi në mënyrë sa më korrekte i marrëdhineve me klientët, e ka bërë Datech një nga kompanitë më prestigjioze në tregun Shqiptar. Qëllimi kryesor i kompanisë është të promovojë ndryshime në mjedisin e bërjes së biznesit, nëpërmjet zgjidhjeve analitike dhe teknologjike të efektshme dhe të reja.