Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

Durres, Shqipëri

Tel: 052219968

Mobile: 0672084000


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

D&D COLORAL, themeluar ne 2004, është një nga kompanitë e para pionere e specializuar në shërbimet e ngjyrosjes elektrostatike. Suksesi në këtë fushë është kryesisht për shkak të cilesisë së larte te përpunimit, kërkesës së tregut dhe përkushtimit të stafit. Produktet metalike të lyera me cilësi të lartë jane gjithmonë të vleresuara nga klientët tanë.
Cfarë bën Kompania D&D COLORAL ofron shërbime në ngjyrosje elektrostatike me ngjyrosje të posaçme pluhuri të objekteve metalike ose metalike me shtresa mbrojtese dhe decorative me permbajtje resine. Ngjyrosja mbron siperfaqen metalike nga agjentët atmosferikë dhe temperaturat duke permiresuar cilesite e tyre fizike dhe estetike, duke rritur kësisoj efikasitetin në përdorim dhe duke ulur kostot e mirëmbajtjes.