Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Siri Kodra, 30 metra nga Selvia, perballe Hotel Niku

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0685107070


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Jemi një klinikë elitë në Shqipëri për të ofruar shërbime të një cilësie të lartë në fushën e dentistrisë, estetikës dentare, kirurgjisë orale dhe maksilo-faciale, implantologjisë së avancuar, estetikës faciale dhe ortodoncisë.

 [email protected]