Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1994


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. Studenti P. 21

Shkodër , Shqipëri

Tel: +355 22 800 350

Mobile: +355 68 406 7450

Xhafzotaj

Durres, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 68 406 7450


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Berdica Cement merret me importin dhe distribucionin e ingredientëve dhe aditivëve për industrinë e materialeve të ndërtimit dhe bojërave në Shqipëri dhe Kosovë.


Anëtar i

Dhoma Amerikane e Tregtisë

Produkte dhe Shërbime

Berdica Cement