Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Plepa-Ndrroq km 5, Fushe Arapaj Durres.

Durres, Shqipëri

Tel:

Mobile: +35569401320


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Bener shpk është specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e veprave me drurin lamelar. Një material i zgjedhur për përshtatshmërinë e tij teknike e qëndrueshmërinë mjedisore.

Fotografi


Punët aktive nga BENER Shpk

Durres, Shqipëri 05-07-2024 edhe 22 ditë