Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2016
Themeluar


AtraX

Tirane, Shqipëri Shërbimet personale (individuale), Biznes www.atrax.al

Përshkrimi i kompanisë

AtraX is a new software company, developing web solutions in Microsoft technologies. We have developed our own e-commerce product in Microsoft technologies, a flash sales solution which is ready to start selling online. We can customize the product according to your e-commerce needs. We develop advanced, responsive, secure and quality web applications based on the latest web standards. We also develop mobile applications for Microsoft Windows Phone, Apple iOS and Android. Our team has Computer Science and IT degrees from European Union countries and is Microsoft Certified, Oracle Certified and is fully proficient in English and Italian. The team has 8+ years of experience in Microsoft technologies as: ASP.NET & MVC, SQL Server, Windows Server 2012, as well as PHP, Java (Android), Objective-C & Swift (iOS), JavaScript, Oracle, MySQL and PostgreSQL. [email protected] - www.atrax.al

Produkte dhe Shërbime

Software development