Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2014


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

“A.R.S Legal & Financial Services” is a consolidated Office in the Albanian Market, offering legal and financial expertise in different fields, for important domestic and international clients like: CES Consulting Engineers Salzgitter GmbH Branch Office Albania, AKIN Laboratory Instruments, AutoMita (official distributor of Renault, Dacia and Nissan for Kosovo and Albania), Teo Construction, Bigmarket, etc. “A.R.S Legal & Financial Services” is the consultant office of the French Embassy in Albania, as well as consultant of EBRD for SME, and co-implementer with RISI Albania in the project “Promotion of Development Services of Rural Businesses and Agribusiness”. “A.R.S Legal & Financial Services” is part of the international attorney’s network like: AEA, HG.org and CEE Legal Matters, as well as member in different Chamber of Commerce’s like: CCIFA, ATTSO, DIHA, CIE, etc. Also, A.R.S Legal & Financial Services is present in Kosovo, France and China through Partner Offices.

Anëtar i

Dhomes Franceze
Gjermane
dhe konsuletn i BERZH per SME