Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2004
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake Nr.9, Rruga Siri Kodra, Nr.149, Frigoriferi i Tiranes
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 68 202 5858

ARCTIC COMPANY

Scan me
Tjetër

Përshkrimi i kompanisë

"ARCTIC" sh.p.k, kompani qe merret me importim dhe shperndarjen e produkteve te ngrira ne te gjithe territorin e Republikes se Shqiperise.