Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ANTEA është një kompani që prodhon çimento në Bashkinë e Krujës, në veri të Tiranës. Ajo është një kompani bijë e Grupit TITAN dhe një nga investimet më të mëdha Greenfield në Shqipëri. ANTEA ka kapacitet prodhimi 3,300 ton klinker në ditë, me kapacitet total prodhimi prej 1.5 milion ton çimeto në vit.