Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


ANGELUS LEX

Tirane, Shqipëri Avokat Jurist Ligjor Financier Ligjore dhe Siguri Fizike, Financa dhe Sigurimi www.angeluslex.eu

Përshkrimi i kompanisë

Cdo rast eshte i ndryshem. Por eksperienca e firmes tone eshte nje garanci qe suksesi te mbetet elementi qe i bashkon te gjitha ceshtjet qe ne trajtojme. Mosmarreveshjet ne zbatimin e kontratave te pasurive te paluajtshme si dhe ato tregtare, ndiqen me profesionalizem, jo vetem per te qartesuar klientin per situaten ligjore, por duke e keshilluar dhe shoqeruar ne hapat e zgjidhjes ne favor te tij. Ndermjetesimi per mbledhjen e detyrimeve nga te tretet si dhe rikuperimi i kredive te prapambetura bankare jane fushat e veprimtarise se firmes tone, ne te cilat performanca e spikatur na ka vecuar ne treg.

Anëtar i

1

Produkte dhe Shërbime

Rekuperim Kredi te keqia dhe Detyrime Financiare. Perfaqesi ne Gjykate dhe Keshillime Juridike.

Çertifikime

Ndermjetesim. Avokat.