Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2018
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana 1001 , Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Alpha-Soft

Scan me
Tirane, Shqipëri Teknologji Informacioni www.alpha-soft.al

Përshkrimi i kompanisë

Alpha-Soft ka zhvilluar kompetencat e saj në mënyrë të mirëfilltë kryesisht në disa fusha specifike siç janë Software, Networking, zhvillimin e aplikimeve Web dhe manazhim të dhënash. Pikat kyçe të Alpha-Soft janë:
  • Kujdes dhe vëmendje në mënyrë konstante ndaj Klientit
  • Standarte të larta të cilësisë në shërbime
  • Burime konstante të teknologjive informatike nga më të rejat dhe aplikimet e tyre për të ofruar zgjidhjet më të mira për klientët tanë.
Alpha-Soft integron zgjidhjet aplikative të saj me shërbime dhe aplikacione të partnerëve të specializuar në fusha të ndryshme dhe siguron një kompatibilitet dhe një harmoni të plotë midis sistemeve dhe aplikacioneve.

Misioni i Alpha-Soft është të hartojnë zgjidhje për të gjithë, të orientuara këto drejt vlerave. Ata duam të sigurojnë përdoruesit me teknologjinë më të sofistikuar, që i bën ata të komunikojnë dhe të korrespondojnë (ndërveprojnë) më mirë. Ata duam që çdo dimension dhe referencë e biznesit tuaj, jeta apo dhe idetë tuaja të lidhen me struktura inovative dhe me mjetet përfituese që ofron teknologjia e informacionit.

Çertifikime

ISO 9001: 2008