Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2018


INFORMACIONE KONTAKTI

Astir

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Alkanel Automation Shpk


Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Kompania Alkanel Automation operon ne fushen e riparimit ,projektimit dhe ndertimit te makinerive industriale te paketimit te formateve dhe produkteve te ndryshme.