Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comVlerësime të kompanisë

Vlerësoni kompaninë Shto

3 vjet më parë

Punetore ne organizimin e eventeve.

Mendoj se eshte nje lider ne fushen e organizimit te eventeve. Te ben te ndihesh ndryshe, me nje organizim qe te le mbresa, cdo gje deri ne datajin me te fundit e dizenjuar me shume pasion dhe dinamike.

Pro

Me jep mundesine te gjej veten me mire. I jep rendesi ambicies time per pune. Nje pune komode, e rehatshme, pa stres dhe qe te terheq qe ne shikim te pare.

Kundër

Dobesite jane te pakta. Nese e sheh nga larg cdo gje te duket perfekte. Nese e prek nga afer ndoshta efektet e tensionit te punes mund ti ndiesh duke u bere pjese e lodhjeve te punes.