Të dhëna për kompaninë

Kompania
ALBTOURS D VAS TOUR OPERATORE
Vendndodhja
Tiranë , Shqipëri
Industria
N/A

Detaje të pozicionit

Tipi i punës
Kohë e plotë
Eksperiencë
Pak eksperience (0-2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga Mujore
__
Data e përfundimit
2013-01-21

Operatore Turistike

Përshkrimi

Emri i Kompanisė: Albtours “D” – Vas Tour Operatore Pozicioni I Punės:Operatore Turistike Lloji I poziocionit: Me Kohė tė Plotė Vendndodhja: Tiranė, Shqipėri Pėrshkrimi I Punės Pranė shoqėrisė sonė “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore” puna nėnkupton tė menduarit nė mėnyrė kreative dhe dhėnie tė zgjidhjeve novative pėr tregun si edhe problemet me te cilat ballafaqohet biznesi ynė. Pėr ne, nė mėnyrė qė tė vazhdojmė tė rritemi me tė njejtin ritėm rritjeje qė kemi aktualisht, ėshtė e nevojshme tė kemi nė ekipin tonė tė punės profesionistė tė talentuar dhe tė motivuar nė kompani me njė dinamikė si e jona. Nė kompaninė tonė, “Albtours ‘D’ Vas Tour Operator”, duke filluar qė nga vitet e para tė eksperiencės e gjatė gjithė karrierės suaj si njė operatore turistike, ju do tė keni shumė mundėsi tė cilat do t’ju udhėheqin nė njė “udhėtim” i cili i tejkalon kufinjtė gjeografikė. Ndėrkohė qė ne gjithnjė jemi nė kėrkim tė profesionistėve tė rinj dhe shumė tė kualifikuar, gjithashtu prioriteti ynė mbetet mbėshtetja nė zhvillimin dhe edukimin profesional tė punonjėsve tanė aktualė. Nėse dėshironi tė rriteni profesionalisht dhe tė arrini plotėsimin e objektivave tuaja personale dhe profesionale si edhe tė zgjeroni aftėsitė tuaja, atėherė dėshira juaj ėshtė e njėjtė me tonėn tek “Albtours ‘D’ Vas Tour Operator”.

Detyrat/Pergjegjësitë
Kualifikime/ Kërkesa:

 

Kriteret e kanditatit/es

ü  Aftësi të shkelqyera të komunikimit me goje dhe shkrim te Gjuhes Gjermanie

ü  Arsimi i Larte, kualifikimet pasuniversitare perbejne prioritet

ü  Mosha mbi 25 vjec

ü  * Integriteti dhe qendrueshmeria ne pune

ü  Përdorim i avancuar i paketave MS Word, Excel e  PowerPoint, prefrohet TYPING i shpejte

ü  Aftësi të provuara në:

·          Qëndrueshmëria në punë

·          Mbajtja e cilësisë dhe standarteve profesionale në nivel shumë të lartë

·          Përbushjen e detyrave të dhëna në kohë dhe brënda afatit të përcaktuar 

·          Marrja e inicjativës për të ndyshuar nivelin e përgjegjësive në punë

·          Prioritarizimi i punëve dhe manaxhimi i disa detyrave në të njëjtën kohë

·          Punën individuale si edhe atë në grup

·          Operimin me profesionalizëm dhe integritet

 

* Niveli i shpërblimit për pozicionin e punës do tëjepet nëpërpjestim tëdrejtëme eksperiencen dhe kuaifikimin e kandiatit/es

Nëse jeni të kualifikuar, me eksperiencë dhe sjellje profesionale të vlerësuar, dhe jeni gati për një karrierë në një kompani dinamike me një mjedis i cili nxit rritjen dhe zhvillimin profesional, ne mbetemi në pritje të kontaktimit me ju për t’ju bërë pjesë të grupit tonë të punës.

Printoje kete faqe

Punë të ngjashme
Pozicioni Data e përfundimit Qyteti
Prenotus(e) biletash per udhetime nderkombetare 2014-04-30 Tirane
Operator/e biletarie 2014-05-20 Tirane
Agjent/e turizmi 2014-05-20 Tirane