Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 308323 ext 223
 • Mobile: 06606603

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-06-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ABISSNET është shoqëria e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit duke ofruar shërbime të internetit dhe telefonisë fikse për klientet e saj, në të gjithë territorin e Shqipërisë. Shërbimi më i ri në Abissnet, tani dhe me IPTV, me cilësi maksimale në trasmetim full HD mbi 100 kanale. Ofrohet falë një teknologjie të re dhe të avancuar të transmetimit të të dhënave për të gjithë klientët Abissnet. Për fuqizimin e personelit dhe shtimin e njësive jemi duke kërkuar: Web Master.

Detyrat

 • Administron dhe mirëmban web-in e shoqërisë.
 • Eshtë përgjegjës për vendosjen e përmbajtjeve në web. 
 • Eshtë përgjegjës për rregullimi dhe menaxhimi e të drejtave aksesuese të perdoruesve në web-site.
 • Eshtë përgjegjës per paraqitjen, optimizimin në motorin e kërkimit dhe promovimi i tij.

Kualifikimet

 • Të programojë në php, mysql, jquery, javascript, css.
 • Të njohë programet bazë të grafikës.
 • Të ketë aftësi të mira të punës në grup.
 • Të ketë eksperiencë mbi 2 vjet.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Abissnet sh.a. nxit zhvillimin e karrierave dhe promovon talentet!

Te interesuarit te dergoje CV ne adresen e-mail .


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".